Makale Kategorileri

Etkinlik - Paylaşım

  • etkinlik-tanitim

    Şirketinize katkıları olan faaliyetler, kutlamalar vb. alanlardaki etkinliklerinizi ve etkinlik resimlerinizi siz gönderin biz yayınlayalım. Giriş

ilgili makaleler

Üyelik Şartları PDF Yazdır e-Posta
Suat Delice tarafından yazıldı.   
Pazartesi, 25 Ocak 2010 23:43

Site Kuralları

Bu siteye kayıt ücretsizdir! Site kesinlikle bilgi paylaşımı üzerine kurulmuştur ve başka amaç güdenlerin kayıtları silinecektir. Siteye üye olunması halinde aşağıdaki esas site kuralları okunmuş ve kabul edilmiş demektir.

1. Her şeyden önce sitemize üye olan herkesin bu kuralları okumuş olması ve siteyi bu doğrultuda kullanması gerekmektedir. Herhangi bir kuralın ihlali söz konusu olduğunda yapılması gereken en uygun yaptırım site yönetimindeki görevliler tarafından gerçekleştirilebilecektir.

2. Üye olurken seçeceğiniz kullanıcı adı'na lütfen dikkat edin. Ahlaksız isimler, başkasının kullanıcı adı ile siteye katılmak, sırf üye olmak için anlamsız kullanıcı ad'ları seçmek yasaktır. Her üye kendi kullanıcı adı ve şifresinden mesuldür.

3. İmza alanlarına siyasi amaçlı yazılar yazmak, reklam yapmak, üyelik gerektiren link ve e-mail, msn, icq v.b. adreslerinizi vermek yasaktır.

4. Site içindeki konulara yardım ve paylaşım içinde olsa e-mail, msn, icq v.b. adreslerinizi vermek yasaktır. Lütfen buranın yardım ve paylaşım sitesi olduğunu unutmayalım.

5. Sitemiz üzerinden alınan herhangi bilgi veya dosyanın doğuracağı problemlerden kullanıcı kendi mesuldür.

12. Farklı e-mail adresleri kullanarak aynı anda birden fazla üyelik almak kesinlikle yasaktır. Bu gibi durum tespitinde bu kişilerin tüm üyelikleri site yönetimince süresiz olarak iptal edilecektir.

16. Sitemiz içerisinde zararlı dosya veya bilgilerin paylaşımı yasaktır. Mesuliyet zaten kullanıcıya aittir fakat acemi arkadaşları da mağdur durumda bırakmamak gerekir.

21. Türkiye’de yayın yapan yerli dijital platformları hakkında şifreleme sistemleri ile ilgili yasal olmayan yazılar yazmak, çözüm yolları aramak ve buna benzer içerikli yazılar yazmak kesinlikle yasaktır.

22. Diğer bilgi ve paylaşım içerikli yazılardan esinlenerek buraya aktarılan bilgi amaçlı konu, eklenti ve dosyaların kimden ve nerden alıntı olduğu belirtilmelidir. Başkasına ait yazı ve dosyaları kendisininmiş gibi gösteren üyelerin mesajları düzeltilecek, üye aynısını tekrarladığı halde siteden uzaklaştırılacaktır. Emeğe saygı gösterelim.

23. Site kuralları gerekli görüldüğü taktirde yönetim tarafından kullanıcılara haber verilmeden değiştirilebilir. Buna hiçbir kullanıcının karşı çıkma, “ben görmedim” gibi tutumları söz konusu değildir. Unutulmamalıdır ki kurallar sadece bir kere okumak için değil, düzenli takip edilmesi ve uyulması için konulmuştur.
Son Güncelleme: Pazartesi, 25 Ocak 2010 23:46